Virtuální den otevřených dvěří v Hahnemühle

Od nadcházející neděle 30. 1. 2022 do úterý 1. 2. 2022 bude ve společnosti Hahnemühle probíhat virtuální den otevřených dveří v podobě live streamu. Tešit se můžeme na představení novinek, inovací, ohlednutí za rokem 2021 a výhledy do budoucna. Přímý přenos bude možné sledovat ve 4K na YouTube kanále Hahnemühle.

Z tiskové zprávy na webu Hahnemühle

Volně přeloženo do češtiny: "Creativeworld / Paperworld 2022 se letos ve Frankfurtu bohužel konat nebude, ale naši zákazníci, koncoví uživatelé a fanoušci společnosti Hahnemühle po celém světě by o novinky neměli přijít.

Letos rozšiřujeme naši pozornost a zaměřujeme se na všechny tři naše obchodní jednotky Hahnemühle: Umělecké papíry a kancelářské potřeby, Digital FineArt & Photo a Life Science.

Virtuální den otevřených dveří od 30. ledna do 1. února 2022 bude elegantní, lesklý a vysoce zajímavý: s novými akvarelovými knihami, tónovanými skicovacími papíry, novým udržitelným fotografickým papírem FineArt, třpytivým plátnem a vysoce čistými filtračními papíry.

Ze studií Enstyle v německém Dasselu budou živé přenosy vysílány v přímém přenosu ve 4K a nahrávány na našem kanálu YouTube. Naplánovány jsou živé relace k celosvětovému uvedení výrobků a přehledům sortimentu. Online setkání 1:1 se všemi obchodními zástupci společnosti Hahnemühle a celým týmem je možné domluvit individuálně prostřednictvím aplikací Whats App, Zoom nebo Teams v rámci virtuálního dne otevřených dveří. Plánují se také setkání s blogery.

Těšíme se na setkání s vámi na virtuálním dni otevřených dveří Hahnemühle!"

Více informací na webu Hahnemühle YouTube kanál Hahnemühle