Drytac JM26, motorický laminátor 66,7cm

Katalogové číslo: EX30003
Výrobce: Drytac
Záruka: 24 měsíců (IČ 12 měsíců)

Válcový laminátor se silikonovými válci o pracovní šíři 66,7 cm. Celokovová konstrukce, zpětný a dopředný chod, spouštění automatické či pedálem.

Drytac JM26 je válcový laminátor se silikonovými válci o pracovní šíři 66,7 cm. Celokovová konstrukce, zpětný a dopředný chod, spouštění automatické či pedálem.

Kompletní sadu sedmnácti instruktážních videí, ze kterých se dozvíte, k čemu všemu můžete laminátor JM26 použít, najdete ZDE.

Nejdůležitější videa:


Systém, který má smysl

Kanadský systém Drytac představuje špičkový systém laminace a dalšího finishingu obrazu, který činí nejen z inkjet výtisků nesmrtelnou obrazovou paměť.

Laminační tlakocitlivé fólie poskytují již vysoce odolným výtiskům z moderních fototiskáren další významný stupeň UV a především mechanické ochrany.
Samozřejmostí jsou fólie umožňující realizaci určitého uměleckého záměru a oboustranně lepící montážní (kašírovací) fólie. Veškeré níže uvedené laminační fólie a montážní samolepky se aplikují za studena, předehřev není potřeba. Spojením inkjet médií (doporučujeme FOMEI a Hahnemuehle) a laminačních fólií Drytac získáte výsledek, který hrdě obstojí jak pro účely archivnictví a výstavnictví, tak jako venkovní grafika. Vždy nekompromisní kvalita a odolnost.

Požadujete-li širší a profesionálnější laminátor, neváhejte nás oslovit: fototisk@fomei.com.

Laminátory Drytac JetMounter

Válcové laminátory Drytac pro tlakocitlivou (studenou) laminaci jsou vhodné pro začátečníky i profesionály do fotografických a DTP studií a obchodů, kde dbají na kreativitu a chtějí nabídnout plnou šíři služeb.

Rychlost posuvu u JM26 činí 80-300 cm/min, což dovoluje nasazení i pro nejpřísnější úlohy (díky možnosti nastavit nízké otáčky).
Užití laminátorů JetMounter je široké - nejen pro aplikaci laminačních fólií (např. Drytac Protac), ale také pro montáž zalaminovaných obrazů na substráty do tloušťky 1,9 cm, a to pomocí oboustranných podlepovacích fólií (MediaTac / UltraTac / TwinTac).

Drytac JMJ26
 • variabilní rychlost posuvu
 • celokovová konstrukce
 • dopředný a zpětný chod
 • senzor pro bezpečné vypnutí
 • řídící nožní pedál
 • včetně odvíjecí hřídele
 • silikonové válce
 • rozvor až 1,9 cm


Spotřební materiál přirozeně k laminátoru patřící jsou laminační fólie a montážní samolepky. Fotografie si zaslouží to nejlepší. Proto máme v nabídce bohatý výběr ušlechtilých laminačních fólií a montážních samolepek Drytac. Shrňme benefity ušlechtilé laminační fotofólie:

 • je extrémně lehká (narozdíl od krycího skla)
 • mezi samolepicí laminační fólii a obraz se prach a vhlkost nedostane (pod sklo ano)
 • zvýšená otěruodolnost a naprostá voděodolnost
 • vysoký stupeň ochrany před UV zářením (před blednutím obrazu)

Benefity kašírování (lepení na desku pomocí oboustranných montážních samolepek):

 • díky montáži obrazu na desku se tento ani po letech nevlní / nekroutí
 • laminátor JM26 umí kašírovat obrazy na substráty až do tloušťky 19 mm

Startovací média - doporučení:

Záruka: 12 měsíců. Servis: FOMEI s.r.o.

Mám dotaz na produkt Drytac JM26, motorický laminátor 66,7cm

FOMEI záruka 24 měsíců (IČ: 12 měsíců)

Standardní záruka s nadstandardní péčí FOMEI. Certifikovaní servisní technici s dlouholetou praxí jsou základem velmi kvalitně odvedeného a zároveň rychlého servisu na vašem zařízení. Víme totiž, že pokud tiskárna netiskne, nevydělává peníze. A proto klademe velký důraz na rychlost, avšak se zachováním velmi vysoké úrovně provedeného servisu. To již ocenilo mnoho našich zákazníků.

EPSON CoverPlus

Dopřejte si dlouholetou bezstarostnost s rozšířenou zárukou velkoformátových tiskáren a minilabů EPSON. S EPSON CoverPlus si můžete jistotu bezproblémové výroby fotografií prodloužit na 36 až 60 měsíců. Více informací o rozšířené záruce EPSON pro vaši tiskárnu získáte na e-mailu fototisk@fomei.com.

Pozáruční servis

Je vaše zařízení již po záruce? Nebojte, i v takovém případě je vám se svými zkušenostmi a znalostmi FOMEI servis k dispozici. Kolegové se mnohdy dokáží postarat a k životu přivést i zařízení provozované mnoho let.