GoFrame HEX 5" (12,7cm) 36 ks lišt pro výrobu šesti HEX obrazů

Katalogové číslo: MG31205
Výrobce: Innova Art
Záruka: 24 měsíců (IČ 12 měsíců)

Balení GoFrame HEX obsahuje 36 ks napínacích lišt 5" (12.7cm) pro výrobu šesti HEX obrazů.

Skladem
1 212 Kč
1 002 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 734 698 818

Balení GoFrame HEX obsahuje 36 ks napínacích lišt 5" (12,7cm) pro výrobu šesti HEX obrazů, které lze dále skládat do poutavých koláží pomocí k tomu určených spon.

Šestiúhelníhové (HEXagonal) obrazy mají hloubku 3 cm.

Tloušťka lišt GoFrame HEX, zrovnatak jako lišt GoFrame 1500 Standard, činí 1,1 cm. Proto jsou GoFrame spony univerzálně použitelné pro sestavení obrazových koláží jak ze čtyřúhelníkových (GoFrame 1500 Standard) lišt, tak šestiúhelníkových GoFrame HEX.

Napínání pláten na tzv. slepý galerijní rám nebylo nikdy jednodušší. GoFrame HEX znamená snadnou výrobu luxusních plátěných šestiúhelníkových obrazů s hloubkou 3 cm. Pohledovou část rámu tvoří samotné plátno (nejačastěji potištěné daným obrazem), proto se výborně hodí do každého interiéru (je nekonfliktní).

Mnozí využijí Photoshop HEX šablonu (psd soubor) k pohodlné výrobě plátěné předlohy. Zvláště ji uvítají ti, kteří nechtějí mít po bočních stěnách napnutého HEX plátna vlastní fotografii, ale raději využijí jednobarevné (nebo bílé - nepotištěné) boky obrazu.

Díky tomu, že proces napínání pláten GoFrame HEX eliminuje použití sponkovačky a tedy plátno se za zadní hranu rámu neadjustuje, Vy plně využijete tiskovou plochu plátna pro reprodukci samotného obrazu aniž byste mysleli na masivní technologické okraje. Systém GoFrame šetří Váš tiskový materiál.

Pro sestavení rámu (napnutí plátna) potřebujete šest HEX lišt, opakovaně použitelnou sadu pozičních rohů GoFrame HEX a archivační lepidlo. Z dalšího příslušenství vřele doporučujeme řezákpravítko s ocelovou hranou a řezací podložku.

Instruktážní video najdete ZDE.Další přidanou hodnotou GoFrame 1500 Standard a GoFrame HEX je možnost výroby přitažlivých koláží díky speciálním sponám.
GoFrame HEX - shrnutí výhod

  • nepotřebujete sponkovačku
  • efektní prezentace "včelí plástve"
  • zapomeňte na nevzhledné sklady plátna v rozích obrazu
  • precizní napnutí díky zcela rovnoměrně rozloženému tahu
  • rám už dále nevysychá = plátno se nepropíná
  • hloubka obrazu 3 cm
  • výroba koláží (GoFrame 1500 Standard a GoFrame HEX)
Mám dotaz na produkt GoFrame HEX 5" (12,7cm) 36 ks lišt pro výrobu šesti HEX obrazů

FOMEI záruka 24 měsíců (IČ: 12 měsíců)

Standardní záruka s nadstandardní péčí FOMEI. Certifikovaní servisní technici s dlouholetou praxí jsou základem velmi kvalitně odvedeného a zároveň rychlého servisu na vašem zařízení. Víme totiž, že pokud tiskárna netiskne, nevydělává peníze. A proto klademe velký důraz na rychlost, avšak se zachováním velmi vysoké úrovně provedeného servisu. To již ocenilo mnoho našich zákazníků.

EPSON CoverPlus

Dopřejte si dlouholetou bezstarostnost s rozšířenou zárukou velkoformátových tiskáren a minilabů EPSON. S EPSON CoverPlus si můžete jistotu bezproblémové výroby fotografií prodloužit na 36 až 60 měsíců. Více informací o rozšířené záruce EPSON pro vaši tiskárnu získáte na e-mailu fototisk@fomei.com.

Pozáruční servis

Je vaše zařízení již po záruce? Nebojte, i v takovém případě je vám se svými zkušenostmi a znalostmi FOMEI servis k dispozici. Kolegové se mnohdy dokáží postarat a k životu přivést i zařízení provozované mnoho let.