STUDIO MINI, Terronic

Katalogové číslo: FY7431
Výrobce: Terronic
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)

Záblesková sestava obsahuje dva stativy, dvě hlavy, dvě zábleskové žárovky 45Ws a dva deštníky. Vhodné pro začátečníky, produktovou fotografii, průkazové foto. Výkon zábleskových žárovek E27 se nedá regulovat. Odpalování přes synchro kabel, nebo skrze jiný záblesk (fotobuňka)

Původní cena:3 490 Kč
Skladem
1 854 Kč
1 532 Kč bez DPH
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691

Tento produkt najdete i v rentalu Tomorrow 55.

PRONAJMOUT V PRAZE

Terronic STUDIO MINI

Základní sestava zábleskových žárovek se stativy a deštníky primárně vhodné pro:

 •  začátečníky
 • základní produktovou fotografii
 • průkazové foto

Set obsahuje:

 • dva stativy
 • dvě zábleskové žárovky 45Ws
 • dvě hlavy s paticí E27
 • dva odrazné deštníky Terronic
Výkon zábleskových žárovek E27 se dá regulovat změnou vzdálenosti, či difuzorem. Zábleskové žárovky jsou vybaveny světlocitlivým čidlem a odpalovat je lze jiným zábleskem. Můžete použít vestavěný blesk fotoaparátu, nebo například tento externí blesk

Image 2

Fotografie pořízená za použití Terronic STUDIO MINI, fotil Jan Novák (2018)

Článek o focení se světly STUDIO MINI

Mám dotaz na produkt STUDIO MINI, Terronic

V cenách produktů jsou započítány náklady na zpětný odběr výrobku s ukončenou životností dle zák. č. 542/2020 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz a www.ecobat.cz.

Svítidla bez LED diod 7 Kč

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

 • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek TERRONIC poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
 • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
 • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

 • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

 • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.