Pečuje o strategii FOMEI PAPER, tedy o sortimentní skladbu papírů a pláten FOMEI a Hahnemühle. Komunikuje s dodavateli surovin a stará se o zahraniční distributory fotopapírů FOMEI. Vede lektorskou činnost v oblasti správy barev a materiálů pro fotografický tisk.

Vystudoval ČVUT v Praze, kam se vždy rád vrací. Práce mu je koníčkem a snaží se být optimistou. Opovrhuje syntetickým (prázdným) marketingem a trápí se při vyplňování tabulek, výkazů, reportů... a trpělivě čeká na návrat selského rozumu.

Ve volném čase, pokud lze takový termín použít, se plnými doušky věnuje rodině. Pěstuje plavání, cykloturistiku, fotografování a česnek. Poslouchá Motörhead. Další adrenalin nevyhledává, stačí se na svět podívat z výšky - projít se po špičkách :-).

HESLO: V srdci je hodně místa (Boron).

PŘÁNÍ: Komunikujete-li s Honzou o velkoformátové fotografické tiskárně s archivačními inkousty, nepoužívejte termín plotr - díky ;). 

Ing. Jan Kaiser, Ph.D.

Ing. Jan Kaiser, Ph.D.

Produktový manažer – FOMEI PAPER
+420 495 056 315
+420 603 587 898
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.