Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500
16.10.2019

Akční nabídka - Kvalitní blesky do studia

Druhá část našeho seriálu se bude věnovat nabídce kitů blesků pro vaše fotostudio. Všechny čtyři komplety jsou postaveny na blescích řady Digitalis, tedy na tradičních světlech s perfektními Japonskými kondenzátory, bytelnou konstrukcí a zárukou pět let. Zárukou pět let  kterou poskytujeme všem bez rozdílu, jak soukromým osobám, tak podnikatelům.

Kompletní leták nabídky je možné stáhnout zde.


DIGITALIS

Tradiční řada blesků FOMEI, která je s pravidelnými vylepšeními na trhu přes deset let.

Solidní konstrukce, kombinující kovovou kostru a prvky z tvrzeného plastu, garantuje odolnost, kterou profesionál při své práci potřebuje. V prodeji je ve dvou výkonnostních verzích dle potřeb a nároků fotografa, slabší 400 Ws a silnější 600 Ws. Pilotní žárovku mají obě verze shodně 75 W, uchycenou ve standardním E27 bajonetu.

Blesky Digitalis si zamiluje každý, kdo vyznává jednoduchost a kvalitu.

Image 1


Startovací set pro studenty 

Image 2

První sada je určená pro studenty fotogafických škol nebo pokročilejší amatéry, díky dobrému poměru kvalita/cena. V balení najdete blesk Digitalis 400, reflektor 16,5 cm a kompletní odpalování. Do budoucna může vaše výbava narůst o příslušenství s bajonetem FOMEI/Bowens, přesně dle potřeb a přibývajících zkušeností.

Doporučujeme:

Studentům a nadšeným amatérům jako základ budoucího fotostudia.

Set obsahuje:

Jeden blesk Digitalis 400, napájecí kabel, kryt výbojky, reflektor 16,5cm, přijímač TR-16 a odpalovač TR-16 (Univerzální odpalovač pro všechny fotoaparáty se středovým kontaktem).

REFLEKTOR, PŘIJÍMAČ A ODPALOVAČ ZDARMA

set digitalis 400 na e-shopu


DIGITALIS 400/400

Image 3

Pokud máte v plánu si postavit malé domácí fotostudio, tento kit může být trefa do černého. Se dvěma světly Digitalis a jejich příslušenstvím nafotíte všechno od portrétu po menší produkty. Jako bonus od nás dostanete systém odpalování a barevné filtry FOMEI Variety Pack, které jsou skvělé třeba pro navození atmosféry.

Doporučujeme:

Domácím fotostudiím a školním ateliérům.

Set obsahuje:

Dva blesky Digitalis 400, dva stojany LS-10B, deštník 85cm, reflektor 16,5cm, octabox 120 cm, redukci na bajonet FOMEI a sadu barevných filtrů.

SET PRO ODPALOVÁNÍ A BAREVNÉ FILTRY ZDARMA

set Digitalis 400/400 na e-shopu


TABLE TOP PACK 400/400

Image 4

Set pro malé firmy a soukromníky, kteří by rádi a jednoduše fotografovali výrobky pro vlastní e-shop. Součástí ceny je jak difuzní stan, tak fotografický stůl. Stoly FOMEI vynikají svou opálovou deskou vyráběnou ve Skandinávii. Opálová difuzní deska umoňuje rovnoměrné vysvícení bíleho pozadí jednodušeji, než při využití papíru nebo vinilového pozadí.

Doporučujeme:

Firemním fotostudiím, kde se fotí výrobky pro e-shopy a další využití.

Set obsahuje:

Dva blesky Digitalis 400, dva stojany LS-10B, dva softboxy 60x60, dvě redukce na bajonet FOMEI, velký difuzní stan, fotografický stůl se šířkou 100 cm a kompletní odpalování TR-16.

SET PRO ODPALOVÁNÍ A DIFUZNÍ STAN ZDARMA

set Table top pack 400/400 na e-shopu


TABLE TOP PACK 11

Image 5

Vrcholem nabídky blesků do studia je kompletní produktový set-up pod názvem Table Top Pack 11. Se dvěmi světly 400 Ws a jedním světlem 600 Ws už prakticky neexistuje standardní produkt, který by se nedal nasvítit. Sestavu doporučujeme i pro focení lesklých předmětů.

Doporučujeme:

Fotostudiím hledajícím kompletní řešení, u kterého stačí jen nasadit odpalovač na fotoaparát a je možné začít fotit.

Set obsahuje:

Dva blesky Digitalis 400, jeden blesk Digitalis 600, dva stojany LS-13B, jeden stojan LS-3B, dva softboxy 80x80 cm, dvě redukce na bajonet FOMEI, jeden reflektor na pozadí, sadu pro odpalování a boom rameno pro svícení zvrchu.

SET PRO ODPALOVÁNÍ A DIFUZNÍ STAN ZDARMA

set TABLE TOP PACK 11 na e-shopu


Pokračovat na další díly série: