Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

DFS-SOFT refl./Beauty Dish 43cm, FOMEI

Katalógové číslo: FY7510
Výrobca: FOMEI
Záruka: 24 mesiacov (IČ 24 mesiacov)

Soft reflektor / nástavec na blesk-svetlo / s priemerom 43 cm je dodávaný s bielym tlmičom stredu svetla. Reflektor možno použiť buď s tlmičom stredu svetla, čo vo výsledku umožní tmavší stred so svetlejším okrajom. Vynikajúci pre portréty.

Skladom v CZ
€ 147,30
€ 122,75 bez DPH
infoline
Potrebujete poradiť?
Volajte +421 244 450 339

Soft reflektor / nástavec na blesk-svetlo / s priemerom 43 cm je dodávaný s bielym tlmičom stredu svetla. Reflektor možno použiť buď s tlmičom stredu svetla, čo vo výsledku umožní tmavší stred so svetlejším okrajom. Vynikajúci pre portréty. Bez tlmiča stredu svetla je tento reflektor používaný ako reflektor, ktorý vytvorí ostré svetlo s vysokým výkonom. Vhodné pre osvetlenie veľkých scén.

Ako nastaviť / postaviť SoftBoxy FOMEI na portréty

Mám otázku na produkt DFS-SOFT refl./Beauty Dish 43cm, FOMEI

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.
Súvisiace produkty
Difúzna látka pro Beauty Dish 43 cm, FOMEI

Difúzna látka na zmäkčenie svetla pre reflektor Beauty Dish 43 cm. Difúznu látku možno používať na reflektore maximálne 1,5h v kuse.

€ 23,20
€ 19,33 bez DPH
FY7591 Skladom v CZ
DFS-4-diel.klapky43cm, FOMEI

Kovové 4 - dielne klapky s priemerom 43 cm je možné použiť ako príslušenstvo k Soft reflektoru FY7510. Klapky možno ľubovoľne použiť pre ovplyvnenie toku dopadajúceho svetla.

€ 113,50
€ 94,58 bez DPH
FY7515 Skladom v CZ