Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Nabíjačka batérií NP-F, Sony

Katalógové číslo: FY4324
Záruka: 24 mesiacov (IČ 24 mesiacov)

Nabíjačka pre batérie s bajonetom SONY NP-F (Z našeho katalógu SONY NP-750F)

Skladom v CZ
€ 15,80
Mám otázku na produkt Nabíjačka batérií NP-F, Sony

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.
Súvisiace produkty
NP-960 kompatibilná batéria pre LED Light, LED RING

LI-ION batéria 7,4V / 6000 mAh

€ 56,30
€ 46,92 bez DPH
FY3573 Skladom v CZ
NP-750 batéria pre LED Light, LED RING

LI-ION batéria 7,4V / 4600 mAh

€ 42,50
€ 35,42 bez DPH
FY4325 Skladom v CZ