Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

RC-WIFI, prijímač pre WiFi deskové svetlá

Katalógové číslo: FY3469
Výrobca: FOMEI
Záruka: 24 mesiacov (IČ 24 mesiacov)

Wifi prijímač pre bezdrôtové ovládanie LED svetiel FOMEI, ktoré túto funkciu podporujú.

Skladom v CZ
€ 86,00
infoline
Potrebujete poradiť?
Volajte +421 905 223 331

Bezdrôtové ovládanie LED svetiel

RC-WIFI prijímač stačí zasunúť do LED svetla FOMEI, ktoré túto technológiu podporuje a potom sa len so svojím telefón, či tabletom (Android / iOs) pripojiť na wifi sieť, ktorú zariadenie vysiela. S aplikáciou L-Control potom môžete meniť nastavenie svetla

Heslo k LED wifi: candlehome

Mám otázku na produkt RC-WIFI, prijímač pre WiFi deskové svetlá

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.
Súvisiace produkty
FOMEI LED WIFI-480F Fresnel
-33%
Ušetríte
€ 564,94
Bazár
Doprava zdarma

Trvalé LED svetlo s Fresnelovou šošovkou o výkone 480W (Ekvivalent 4800W halogénu) a variabilnou farebnou teplotou 3000-8000K.

€ 1 725,14 € 1 160,20
€ 966,83 bez DPH
FY3472 Méně než 5 ks