FOMEI LED BAR 17W, BLACK, včetně baterie a nabíječky

Katalogové číslo: FY3673
Výrobce: FOMEI
Záruka: 36 měsíců (IČ 36 měsíců)

Černá verze. 17W tyčové LED světlo odolné konstrukce určené především pro kreativní fotografování a základní video svícení. Součástí balení je NP-F baterie a nabíječka.

Dárek ZDARMA za 390 KčNabíječka baterií SONY NP-F kompatibilní
Dárek ZDARMA za 490 KčPolstrovaná přepravní taška
Dárek ZDARMA za 1 050 KčBaterie NP-F750 pro LED světla
infoline
Potřebujete poradit?
Volejte +420 739 588 691 v pracovní dny 8-16h

SNADNO OVLADATELNÝ

Tyčové světlo LED BAR 17W má jednoduché ovládání skrze tlačítka pro změnu barevné teploty a kruhový otočný volič pro změnu intenzity. Teplotu je možné měnit ve čtyřech krocích (3200K - 5000K- 5600K - 8000K). Intenzita lze plynule regulovat v rozmezí 0-100%.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

LED BAR disponuje technologií vestavěných přijímačů, díky čemuž můžete pohodlně ovládat více kanálů/světel najednou. Základem jsou tři skupiny kontrolních kanálů (A, B, C), díky nimž je možné nastavovat světla samostatně nebo ve skupinách.

ROZMANITÉ PŘISLUŠENSTVÍ

Ke světlu lze dokoupit klapky a držáky pro kreativní práci. Na výběr je: FY3461 Křížový držák / FY3459 U-držák / FY3460 Studiové klapky / FY3462 Vertikální držák.

OBSAH BALENÍ

Součástí ceny je všechno, co pro provoz světla potřebujete. V polstrovaném přepravním pouzdře najdete světlo samotné, nabíječku, baterii NP-F 750, adaptér do sítě a rukojeť se závitem.

FOTOGRAFIE POŘÍZENÉ S LED BAR 17W


 Článek o focení s led světlyPro uchycení světla na stojan s možností naklopení lze použít produkt: UH-500, kloubová hlava, Terronic


JménoHodnota
Věrnost barev (CRI/Ra)95+
Výkon17WW
BaterieNP-F slot
Nabíjeníexterní
Výdrž baterie1 hod
Váha0,66kg
Výška50,5cm
Šířka6cm
Hloubka6cm
Barevná teplota3200 / 5000 / 5600 / 8000K
Chlazenípasivní
Mám dotaz na produkt FOMEI LED BAR 17W, BLACK, včetně baterie a nabíječky

V cenách produktů jsou započítány náklady na zpětný odběr výrobku s ukončenou životností dle zák. č. 542/2020 Sb. v platném znění. Informace o sběrných místech na www.asekol.cz, www.ecobat.cz a www.remasystem.cz.

Svítidla od 0,4 do 15 kg 7,26 Kč

TŘÍLETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme tříletou záruku (36 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, a proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.